gaziosmanpaşada en iyi kurs merkezi

gaziosmanpaşada en iyi kurs merkezi GAZİOSMANPAŞA FEN BİLİMLERİ ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, "gaziosmanpaşada en iyi kurs merkezi" ve "gaziosmanpaşada en iyi özel öğretim kursu" olarak hizmet vermenin yanı sıra "gaziosmanpaşada en iyi dershane" ve "gaziosmanpaşada ayt tyt hazırlık kursu" eğitimleri ile de öğretim dönemine devam etmektedir. "Nazmi arıkan fen bilimleri" ne bağlı olan GAZİOSMANPAŞA FEN BİLİMLERİ ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, toplumun devamını sağlayacak, herkesin değişim ve gelişimine yön verecek Hayat Yaratıcılarının yetiştirilmesi olarak belirlenmiştir. Okullarımızda öğrencilerin yaparak, yaşayarak öğrenmeleri ön plana alınmakta olup onları hayata hazırlarken, yapılan etkinliklerle yaşamın kendisi oluşturulmaktır. Okullarımızın önemli hedeflerinden biri de demokratik bir toplumun gerekliğini öğrencilere kazandırmaktır. Öğrencilerin düşüncelerini kolay şekilde ifade etmelerinin sağlanması, farklılıklara duyarlılık gösterilmesi öncelikler arasında yer almaktadır. Okullarımızda her öğrenci birey olarak kabul edilir ve bilişsel, duyuşsal, devinimsel alandaki kişisel farklılıklarına özen gösterilir. Öğrencilerin farklılıklarının farkında olmasını sağlanarak, kişisel gelişimlerine destek verilmesi eğitimin temel işlevleri arasında yer almaktadır. Öğrencilerin bilgiyi hazır olarak almaları yerine, "gaziosmanpaşada en iyi kurs merkezi" olarak bilgiyi keşfetmelerini sağlayacak yöntem ve tekniklerin öğrenme süreci içinde uygulanması benimsenir. Okullarımızda öğrencilerin en doğru şekilde değerlendirilmesini sağlayan, sonuç ve süreç odaklı değerlendirme yöntemleri kullanılır. Atatürk İlke ve Devrimleri’ne sahip çıkan, "gaziosmanpaşada en iyi özel öğretim kursu" olarak laik Cumhuriyet’in kazanımlarını benimseyen, çağdaş, eleştirel, empatik düşünme becerilerine sahip, öz güveni ve öz saygısı gelişmiş, sorun çözme becerisi güçlü, "gaziosmanpaşada en iyi dershane" çözüm odaklı olması, bireysel farklılıkların bilincinde, sorumluluk sahibi, anadilini doğru ve etkili kullanabilen, zamanı etkili ve doğru yönetebilen, iç disiplini gelişmiş, bilgiyi kullanıp yerine yenisini koyabilen, değiştirebilen, dönüştürebilen, yenilikçi, yaratıcı, doğaya ve tüm canlıların yaşam hakkına saygılı, çevre sorunlarına duyarlı, evrensel düşünüp yerel uygulamalar ve değerlendirmeler yapabilen, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinen, "gaziosmanpaşada ayt tyt hazırlık kursu" olmanın fiziksel ve ruhsal sağlığı yerinde, tutarlı davranışlar sergileyen, inisiyatif alabilen, hayal kurabilen, hak ettiği kariyer yolunda yürüyebilen, iki yabancı dili kullanabilen, sanata ve sanatçıya değer veren, "nazmi arıkan fen bilimleri" estetik kavrayış sahibi, bütün yönleriyle gelişmiş kişiler olarak yetiştirmektir.

GAZİOSMANPAŞA FEN BİLİMLERİ,en iyi kurs merkezi,gaziosmanpaşada en iyi özel öğretim kursu,en iyi dershane,ayt tyt hazırlık kursu,nazmi arıkan fen bilimleridir.


Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yap

GAZİOSMANPAŞA FEN BİLİMLERİ ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

MERKEZ MH. ALİ GALİP BEY CD. NO:24/B GOP/İSTANBUL İstanbul,Gaziosmanpaşa

ARA 0212 563 55 63INSTAGRAM @fenbilimleriegitimkurumlariTWİTTER @fenbilimleridFACEBOOKhttps:www.fenbilimleri.com/gopkurs@fenbilimleri.com

Etiketler

FEN BİLİMLERİ GAZİOSMANPAŞA

gaziosmanpaşada en iyi kurs merkezi

gaziosmanpaşada en iyi özel öğretim kursu

gaziosmanpaşada en iyi dershane
gaziosmanpaşada ayt tyt hazırlık kursu